De Gusto Výrobník zmrzliny BL 1000

Příkon
15 W

• snadné sestavení a obsluha
    • skvělý návod včetně receptů
    • někdy zmrzlina přimrzne k okraji a zmrzlinovač se zasekne (nemá sílu "urvat" přimrzlou zmrzlinu)

Tento výrobník zmrzliny určitě doporučuji.

Někdy sice zmrzlina přimrzne k okraji a zmrzlinovač se zasekne, ale stačí zmrzlinu vyndat lžicí a vše je zase v pořádku. Jen potom máte místo točené zmrzliny kopečkovou, což není žádný velký problém.

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Přišel mi použitý výrobek,reklamace,čekám na nový!!!!
  • , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Držte se návodu a pak je všechno v pořádku.Zmrzlina výborná a brzo hotová.CHceto jen vyzkoušet svoje recepty. Pěkný přístroj docela tichý.

Snadná obsluha.Doporučuji.

Příkon
15 W

Výrobník zmrzliny

Vynikající krémovou zmrzlinu zvládnete jednoduše s výrobníkem zmrzliny. Výrobník je vhodný i pro přípravu sorbetu či mraženého jogurtu. Výrobník zmrzliny má plastové pouzdro, dokonale izolovanou nerezovou nádobu o kapacitě 1 litr.

Výrobník zmrzliny - parametry: - chladící kapalina mezi vnitřní nádobou a vnějším těle zmrzlinovače - chladící nádoba výška 14,5 cm- víko s velkým otvorem pro přidávání ingrediencí- protiskluzové podložky - příkon: 15W - hlučnost: 75 dba - doba přípravy zmrzliny 15-25 min- délka přívodního kabelu 160 cm Na výrobník zmrzliny poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

4zákazníci nedoporučují produkt

• snadné sestavení a obsluha
    • skvělý návod včetně receptů

Tento výrobník zmrzliny určitě doporučuji.

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Přišel mi použitý výrobek,reklamace,čekám na nový!!!!

Snadná obsluha.Doporučuji.

• ano

dobrá nádoba

• rychlost vyroby
    • zatim nic

vyhovuje

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• pohodlný výběr v klidu domova

- rádí víme co jíme, nemusíme zmrzku kupovat
    -ode dne co výrobek přišel, denně ho používáme a konzumujeme čerstvé ovoce
    -jednoduchá obsluha přístroje a velice srozumitelný popis sestavení strojku

• jednoduchý, dobře chladí
    • velmi slabý motor, hmota namrzá na stěnu a motor se zastavuje

Blíží se léto, proto jsme chtěli zařízení na výrobu jakékoliv zmrzliny, kterou můžeme kdykoliv připravit. Ale ať to neustále zkoušíme, vždy nám hmota namrzá, šnek se zastavuje - motor to prostě neutáhne. Nákup výrobníku proto nedoporučujeme.

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Máme rádi zmrzlinu a přišlo nám lepší si ji vyrobit doma

Prostě máme rádi zmrzlinu a jsou tady i vnoučata tak si ji raději vyrobíme doma než jezdit do města a kupovat drahou zmrzlinu je lehce použitelný hned jsme ho vyzkoušeli a je výborná zmrzlina.Tento produkt doporučuji všem kdo mají rádi zmrzlinu.

• -zmrzlina je z pristroje skvela
    • -slabsi motorek, ktery spatne utahne hutnejsi zmrzlinu
    • -nefunguje dobre natoceni zmrzliny

Hledala jsem jaky strojek na zmrzku si koupim pro nasi rodinku s detma.Moc se nam zamlouval tento zmrzlinovac, ktery ma moznost natoceni zmrzliny.Nicmene prislo zklamani, ze zmrzlina se nataci do misky velmi pomalu.Ani nahodou to neni jak u stanku venku, kde to maji natocene za par sekund.Tady clovek musi cekat vecnost, takze to natoceni ztratilo pro nas vyznam a pouzivat to nebudem nijak zvladt.Jinak zmrzku strojek udela skvelou, ale..Nedavno jsem udelala bananovou, ktera je hutnejsi a packa na vrchu pristroje zacne nadskakovat jak to ma vyrobce spatne vychytane.Vzhledem k tomu, ze mi strojek u packy nadskakuje a zmrzlina se nataci velmi spatne, tak bych priste volila radeji pristroj jiny..

• , zakoupeno v TIPNET.CZ

• je bezva, zatím nemám úplně vychytané druhy domácích zmrzlin, tak aby to bylo na 100%, ale co jsem zatím připravila vanilková, kávová, smetanová a čokoládová - rodina je nadšená, hlavně natočením
    • jediné co mi trochu vadí, že když nesníme zmrzlinu co nejdříve, tak začne přimrzat na stěny a potom je problém s natočením, protože šnek se prostě netočí a musíme to ručně vyndat, takže raději udělat méně než litr