DeLonghi ICK 6000

Samochladicí

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• dosti hlučný
    • není dodán překlad k výrobě zmrzliny v českém jazyce

recepty jsou pouze v cizích jazycích,což je nevýhoda pro nás Čechy.

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• chybí český návod, záruční list, recepty na zmrzliny také nejsou v češtině, už kvuli tomu nebudí výrobek důvěru...

Zboží jsem v době psaní recenze ještě nevyzkoušel, má to být dárek. Přemýšlím, že jej vrátím, protože chybí český návod, záruční list, recepty na zmrzliny také nejsou v češtině. Je to ostuda jak prodejce tak výrobce :(

Barva
1.2 l
Displej
Vyjímatelná nádoba
Samochladicí

Výrobník domácí zmrzliny a sorbetů s kompresorem.
Přístroj se nemusí vkládat do mrazáku, kompresor sám směs vychladí.
Vyjímatelná nádobka z nerezové oceli na 1,2l (700g).
Průhledné hermeticky uzavíratelné víko udržuje správnou teplotu uvnitř nádoby.
Vhodný též na ochlazování nápojů.
Lopatky i víko omyvatelné v myčce.
Ekologické chladící médium.
Příkon: 230W
Hmotnost: 14,5 kg
Rozměry (šxhxv): 32,6 x 42,6 x 24,5 cm

Dokumenty

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• dosti hlučný
    • není dodán překlad k výrobě zmrzliny v českém jazyce

recepty jsou pouze v cizích jazycích,což je nevýhoda pro nás Čechy.

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• Vynikající domácí zmrzlina

Kvalitní výrobek, trošku těžký (ale to ledničky bývají)
    Stojí za svou cenu i za víc

• Zmrzlina nemá chybu,ze začátku jsem byla na rozpacích jestli jsem neudělala koupí zmrzlinovače chybu,ale v žádném případě.Receptář, který je u zmrzlinovače není sice v českém jazyce(neumím anglicky,tak jsem si recepty nechala přeložit) ,ale když jsem podle toho dělala zmrzliny tak jsou strašně přeslazené.Je lepší si upravit recepty podle svého.U čokoládové jsem cukr úplně vynechala.Zmrzlina je umíchaná za 30-35 min.Po umíchání je lepší ji přendat do nějakého kelímku a dát do mrazáku.Pokud si recepty upravíte podle svého,určitě budete spokojeni.A ještě k tomu hluku.Zavřu ho do vedlejší místnosti kde nikdo není a žádný problém.
    • hlučnější

Zmrzlinovač je perfektní,jen hlučnější

• vlastní kompresor
    • víte, co jíte
    • velmi jednoduché použití
    • vynikající výsledek i z obyčejných surovin
    • nemusí se namrazovat - než dojíte zmrzku, máte hotovou další (20-30min)
    • osvědčená značka
    • hlučné míchání - měl jsem pocit, že je vadný, až na videorecenzích jsem si ujasnil, že je to vlastnost. Ale nic, co by nějak vadilo.
    • po rozbalení nefunkční míchání - stačí dole odšroubovat kryt a nasadit vypadlé řemínky na ozubená kola. Nejspíš následek nešetrné dopravy.

Byl jsem zklamaný z "namrazovacích" zmrzlinovačů. Jestli milujete zmrzku, doporučuju, ušetřete peníze a kupte rovnou kompresorový.
    Zde jsem nadšený z výsledku. Obyčejný jablečný mošt promění v lahodnou tříšť. Luxusní je zmražený ovocný jogurt. Uvařený vanilkový puding, rozmixovaný se dvěma žloutky, vanilkovým cukrem a špetkou soli, mi dali nejlepší vanilkovou, kterou jsem kdy jedl.
    Čekal jsem, že to bude věda. Ale je to nečekaně jednoduché. Kdo si netroufá na vlastní, může koupit směsi z Opočna.
    Na Netu je mnoho informací - doporučuju např. zkušenosti Romana Pauluse.
    Nekupujte si ho, pokud máte rádi palmový tuk a ostatní šmakulády z obchodu :)

• , zakoupeno v EURONICS

• Slušný výkon
    • Hlučnost a velikost.

Celkově slušný přístroj, který splňuje očekávání.

• , zakoupeno v kelvin.cz

• výborná rychlá zmrzlina ze smetany a ne kupovaná s rostlinnými tuky

pokud chcete opravdovou domácí zmrzlinu tak má smysl investovat. Zmrzlinovače na bázi nachlazení úplně nefungují.

• , zakoupeno v KASA.cz

Dělá opravdu kvalitní zmrzlinu a sorbet.

• Po rozbalení nefunguje - lopatky se netočí
    • Čili produkt nelze používat

Tenhle problém není ojedinělí, jak se zdá.
    Člověka moc potěší, když si koupí produkt, který nefunguje.
    PS: Ještě sem napíši recenzi, jak probíhala reklamace.
    Třeba mi to hned vymění za funkční a budu moci lépe ohodnotit.