Klarstein Dolce Bacio TK49

Objem mísy
2 l
Vyjímatelná nádoba

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Zmrzlinovač super, výborná zmrzlina ,investice se určitě vrátí, protože jsme kupovali zmrzlinu dost.
    Šla jsem do většího objemu na 2L a nelituji .Stačí koupit zmrzlinové směsi a je to raz dva :)
    Za mě doporučuji všem milovníkům zmrzliny .
    Sorbet jsem ještě nestihla zkusit, ale věřím, že bude taky super, jako zmrzlina.

• , zakoupeno v Klarstein

180 W
Objem mísy
2 l
Vyjímatelná nádoba

Konečně dobá ledová! Chutná zmrzlina v XL rodinné velikosti! Se zařízením na výrobu zmrzliny Klarstein Dolce Bacio vyrobíte v okamžiku lahodné zmrzlinové a jogurtové speciality, jako jsou zmrzliny, sorbety nebo mražené jogurty. Zcela nezávisle na ročním období si přijdou na své malí i velcí mlsouni. „Máte chuť na zmrzlinu v rodinných XL porcích? Domácí zmrzlinové výtvory s lahodnými přísadami bez předchlazení."

Klarstein Dolce Bacio je skutečný turbo stroj na zmrzlinu, který v průběhu jedné hodiny promění v eloxované termo nádobě vybrané ingredience na lahodně krémovou zmrzlinu v objemu až do 2 litrů. To zaručuje dokonalé ochlazení v horkých dnech a skvělou zábavu na dětských narozeninových oslavách - stejně jako dobrý pocit, že vždy víte, že se do vaší zmrzliny dostanou vždy jen ty nejlepší ingredience. Není tedy žádným problémem reagovat na osobní chutě a potravinová omezení, jako jsou nesnášenlivost laktózy či různé alergie. Praktický koncept otevírání FlavourMix umožňuje nekomplikovaně přidat další složky během probíhající přípravy a otevírá tím mnoho nových příležitostí pro přípravu pochoutek. Toto vše dosahuje zařízení na výrobu zmrzliny s velmi ekonomickou spotřebou energie pouze 180 W. „Jednoduché jako nikdy: v několika krocích k ledové senzaci."

Ovládání zařízení na výrobu zmrzliny je velmi jednoduché a prostřednictvím intuitivního horního dotykového panelu a digitálního displeje se jednoduše vybere požadovaný čas přípravy od 5 do 60 minut a zařízení se spustí. Během provozu se zde zobrazuje i zbývající čas přípravy. Po uplynutí doby přípravy se zařízení na výrobu zmrzliny rovnou přepne na jednohodinový chladicí režim, aby zmrazené lahůdky neroztály. Na rozdělování hotové zmrzliny a na zdobení je k dispozici zmrzlinová naběračka.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

Za mě doporučuji všem milovníkům zmrzliny .

• , zakoupeno v Klarstein

• Vydává šílené zvuky