ROHNSON R-5000

Barva
Bílá
1 kg

• , zakoupeno v Alza.cz

• Protoze si chci doma vyrábět zmrzliny.
    • Zatim ještě nevym jak budu s vyrobkem spokojen,ještě jsem neměl příležitost ho vyskouset.

Abych moc priste tolik neutracel a vycházel se svými financemi.

svoji práci odvede

• Levné.
    • Zatím jsem nic nezjistil.

Koupil jsem levný produkt a jsem zatím spokojený. Pro milionáře to určitě není :-))))

Barva
Bílá
1 kg

Zmrzlinovač ROHNSON R-5000. Zmrzlinovač Rohnson R5000 s kapacitou nádoby 1,45 litrů. Zmrzlinovač R-5000 je vhodný pro přípravu sorbetu a zmrzliny. Jednotka s rychlomrazící nádobou se musí nechat namrazit. Doba přípravy zmrzliny je přibližně 40 minut.

Technické parametry

Kapacita nádoby: 1,45 l

Vhodný pro přípravu sorbetu a zmrzliny

Délka kabelu: 1,8 m

Jednotka s rychlomrazící nádobou (musí se nechat namrazit)

Motor s pohonem doleva / doprava

• Doba přípravy: 40 min.
  • Výška nádoby: 12 cm
  • Průměr: 18 cm

• , zakoupeno v Alza.cz

• Protoze si chci doma vyrábět zmrzliny.

Abych moc priste tolik neutracel a vycházel se svými financemi.

svoji práci odvede

• Levné.
    • Zatím jsem nic nezjistil.

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Dá se dobře rozdělat a umýt.
    • Musí se na chvíli vypnout ještě než je zmrzlina hotová, aby se nepřehříl motor.

Zmrzlina byla výborná, ale je řidčí. Dala jsem ji pak na chvilku do mrazáku. Okraje houstnou dobře, ale prostředek je řidčí. Zatím jsem zkoušela jen 2 x tak to musím ještě vychytat.

• , zakoupeno v Euroelektro.cz

• výborná domácí zmrzlina
    • cena odpovídá kvalitě
    • nádoba na zmrzlinu se musí nechat dopředu 12 hod nechat namrazit
    • po umíchání zmrzliny je potřeba zmrzlinu znovu zchladit cca na 1 hod.

Výborná domácí zmrzlina - cena 1 litru vyrobené zmrzliny vyjde
    laciněji než v obchodě