Zoku triple

Zmrzlinovač Zoku na tři nanuky,  na jedno namražení formy lze vyrobit až 9 nanuků Výroba nanuků z ovocné šťávy nebo jogurtu Naše VIDEOREZENZE a FOTKY! Zmrzlinovač Zoku Triple...
1 250 Kč
Doporučená nabídka Nejodšťavňovač.cz

Skladem • 1 varianta80 Kč100 % • 214 recenzíDalší informace

Barva
Fialová
2.4 kg

• , zakoupeno v Zdraví na dlani

Doporučuji. I když jsem tomu moc nevěřila, tak nanuky se opravdu dobře udělají.

• , zakoupeno v VodaŽivá.cz

Moje plná spokojenost.Je to zábava i přínos. Poskytuje široké pole pro fantazii.Jednoduché na obsluhu. A víte, co jíte...:-))

• Zamražuje skvělé.

Barva
Fialová
2.4 kg

Výroba nanuků z ovocné šťávy nebo jogurtu

Naše VIDEOREZENZE a FOTKY!

Zmrzlinovač Zoku Triple - výroba nanuků z ovocné šťávy

Doplněk k Vašemu odšťavovači nebo mixéru

Vyrobte si nanuk za 9 minut ze své oblíbené ovocné šťávy.

Nanuk plný vitaminů, enzymů, látek SOEF a životního magnetizmu.  Nanuk vhodný ke zdravému mlsání.

Zdraví na dlani.cz ♥ #27 - Zmrzlinovač Zoku / domácí výroba nanuků - recenze česky - HD

Postup aneb "Jak na to" 1. Vložte zmrzlinovač nejméně na 8 hodin do mrazáku. 2. Držátko na nanuk zasuňte do otvoru zmrzlinovače. 3. Chlazenou šťávou či jogurt nalijte do otvoru - až po rysku. 4. Je téměř hotovo! Sledujte, jak se vám během přibližně 8 minut vytvoří nanuk! 5. Pomocí šroubovátka vyjměte nanuk a mlsejte.

Jednodušší už to být nemůže 6. Postup od bodu 2 můžete zopakovat ještě 2x.

Video Zmrzlinovač Zoku Triple

Obsah balení: 1x speciální patentovaná Zoku forma se třemi otvory, 6x držátko na nanuky 1x šroubovátko na vyjmutí nanuku

Technické parametry:

• Rozměry: š 11.4 x v 12.1 x h 21 cm
  • Kapacita: 3 nanuky, na jedno zmražení formy můžete vytvořit až 9 nanuků (k tomu je nutné dokoupit náhradní tyčky, v základním balení je 6 tyček)
  • Snadnost čištění: 5 z 5 - velmi snadné
  • Snadnost použití: 5 z 5 - velmi snadné

Varianty:

Single      Double    Triple

• , zakoupeno v Zdraví na dlani

Doporučuji. I když jsem tomu moc nevěřila, tak nanuky se opravdu dobře udělají.

• , zakoupeno v VodaŽivá.cz

• Zamražuje skvělé.
  • , zakoupeno v Zdraví na dlani

• Rychlá výroba nanuků, splňuje, co jsme od výrobku očekávali. Před nákupem je dobré shlédnout video a víte přesně, do čeho jdete... Výhoda je, že víte, z čeho jste zmrzku dělali, my třeba ji velmi málo sladíme.
    • ---

Napoprvé jsem udělala zmrzlinu příliš hustou a naplnila jsem otvory až po okraj, takže nastal problém, materiál vystoupal až na horní plochu a nanuky nešly vyndat. Doporučuji při prvním pokusu dělat nanuky ze šťávy pro natrénování postupu. Teď už je dělám ze smoothie, chce to plnit opravdu málo, protože po zasunutí tyčky materiál hodně stoupne. Trošku nechápu, proč tento zmrzlinovač dělají i na 1 nebo 2 nanuky... Podle mne je lepší udělat jich víc najednou a v sáčku je dát do mrazáku. Asi je to ale věc názoru...Zmrzlinovač mám trvale v mrazáku zabalený v igelitu, aby na něm nebyla námraza a nepřejímal pachy, takže kdykoliv se dostaví nálada na výrobu nanuků, je připraven k akci.

• Lahka manipulacia
    • Jednoduche cistenie
    • Skladne
    • Nanuky su fakt za par minut
    • Odkvapkavac na tycky je dost velky a tak ani 2,5r dieta nie je zacakane
    • Nanuky su paradne velke, hladke a rovnomerne zmrznute
    • Balenie obsahuje len 6 tyciek, aj ked sa da spravit 9 nanukov na jedno pouzitie (dalo by sa asi aj 12, ked je zoku hodne vymrazeny a napln vychladena). Da sa vsak dokupit extra 6 tyciek, co najskor spravim.

Vsetci sme zo zoku nadseni. Rozhodne kupa tohto leta a nelutujem ani chvilu. Nanuky su vazne hooodne velke (aj ked sa to na prvy pohlad nezda) a su paradne premrznute, takze ani vo velkej horucave nemusime lizar ostoset, aby nestekali. Pekne vydrzia. Este som neskusala rozne tie pruzkovane a celoovocne nanuky, ale uprimne, ani mi to nechyba. Uplne stacia rozmixovane jahody / maliny, ci pomarance a melon. Extra nanuky len zabalim do potr. folie a supnem do mrazaku. Skvela vec, urcite doporucujem!