Nejnovější recenze ze sekce Zmrzlinovače

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Svitlana

Přidáno: 8. ledna 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Moje dcera si už dlouho žádá domácí zmrzlinu. A tak jsem se rozhodl, že si pořídím zmrzlinovač. Četl jsem recenze, vše mi přišlo a objednal jsem. Velmi snadné ovládání, zmrzlina se ukázala jako vynikající. Recepty mám z internetu. Hlavní je nezapomenout nádobku od zmrzlinovače před použitím zmrazit.

Přidáno: 7. ledna 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Zmzlinovac má pěkný moderní design, i cena je přijatelná a má velmi tichý chod motoru, což vzhledem délky výroby zmrzliny(40 minut)je dobře, nevýhodou je, že zmrzlina při výrobě primrza na stěnách, jinak kvalita zmrzliny je dobrá, nemám srovnání s jinými třeba kvalitnějšími pristroji

Primo PR406IM

Ariete 642

Ariete 642

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Jarry611

Přidáno: 19. prosince 2022

(naposledy upraveno 19. prosince 2022)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Po 1 hodině byla směs na zmrzlinu stále tekutá a to byla nádoba 36 hodin v mrazáku. Směs připravena dle návodu u výrobku. Zboží budu vracet.

Sage BCI600

Tescoma Mini tvořítka na zmrzlinu Bambini 6 ks 668217.00

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2022

Zakoupeno v Alza.cz

Ještě jsem nevyzkoušela, ale mám v plánu a oceňuji i přiložené recepty a nápady na zmrzliny.

Guzzanti GZ 151A

Guzzanti GZ 151A

Ověřený zákazník Alza.cz Kovářík

Přidáno: 15. listopadu 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• koupeno na doporučení od známých
Primo PR405IM

Primo PR405IM

Ověřený zákazník DOMO-elektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. listopadu 2022

Zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• jednoduchá obsluha
  • trochu hlučnější

+ Vyrobím si zmrzlinu kdy chci a jakou chci

Princess 282605

Princess 282605

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. září 2022

• Nefunguje.

I když jsem postupovala přesně podle návodu (kde byla smetana v přísadách, ale v postupu už ne), vznikl jen vychlazený krém, zmrzlina to nebyla v žádném případě. Přístroj jsem vrátila.

Klarstein Sweet-Dreams TK49

Zakoupeno v EuroKing

• robustní stroj
  • jednoduchá obsluha
  • design
  • zmrzlina hotová do hodiny
  • ingredience lze přidávat za chodu

Chtěla jsem velice jednoduchý, bytelný stroj, pokud možno italské výroby, který bude spolehlivý a má hezký vzhled. Vše toto splňuje.
Dvoulitrová kapacita stačí pro mlsání běžné rodiny, pokud se sejde větší společnost, chce to začít dřív a mít víc várek. Pro skupinu deseti odrostlejších dětí o prázdninách se stroj nezastavil celé odpoledne...
Zmrzlinovač zmrazí cokoli, co do něj člověk nalije, kvalita zmrzlin pak pochopitelně závisí na kvalitě a přípravě vstupních surovin. (Např. u nás mají největší ohlas dost pracné staré recepty kde se základní hmota šlehá zatepla a před mražením musí opět vychladnout).
Pokud je pro vás důležitá kvalita, rádi experimentujete a máte přiměřeně času, vřele tuto radost doporučuji.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz LH

Přidáno: 29. srpna 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Výrobník zmrzliny plně cenou i funkčností splnil moje očekávání.

Přidáno: 28. srpna 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• poměr cena/výkon velmi dobré
  • jedná se o nádobu, která se nemrazí a je schopná cca do 1 l udělat zmrzlinu
Guzzanti GZ 152

Guzzanti GZ 152

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. srpna 2022

• zamíchá směs a trochu namrazí, kdo může dát domrazit do mrazáku, tomu může stačit, já ale přeferuji mixér, udělá to podobně a není tak obrovský
  • má malý výkon, nedokáže vyrobit pořádně zchlazenou zmrzlinu, vše musím domražovat
  • míchátko má slabý pohon a zasekává se jakmile se zmrzlina trochu začne mrazit
  • je to velký dvanácti kilový stroj, zabere spoustu místa, výkon je ale slabý
  • plnění je nepraktické, sundavání víka a nasazování motorku vymýšlel někdo, kdo nepracuje v kuchyni, navíc v průběhu míchání zmrzky už nelze téměř nic dodat (např čokoládu do tracciately, ořechy), plnítko je velmi malé a ucpává se

Stroj jsem se rozhodla vrátit, nedokáže udělat dobře namraženou zmrzlinu a jeho ovládání vymýšlel technik, co nevaří. Zkoušela jsem udělat zmrzku třikrát - napoprvé jsem měla velké oči a zkusila naplnit nádobu směsí hned do třičtvrtě výšky, když ani po dvou hodinách nebyla zmrzlina zmražená, a dokonce ani pořádně zchlazená, dala jsem směs schladit do lednice a zkusila to až další den. To se mi ale po 40 minutách zasekla lopatka a tu studenou pěnu, která vytekla z nádrže jsem prostě dala zamrazit do mrazáku. Pročetla jsem recenze v Čechách a Německu a napotřetí jsem to zkusila s receptem (dvě smetany, tvaroh, mléko) , který paní doporučuje v jedné z recenzí na Guzzanti. Nádobu jsem raději naplnila sotva do poloviny, ale ani po třech (!) hodinách jsem neměla zmrzlinu ale rozteklého Míšu!

Mám doma "zmrzlinový míč" od YayLabs a ten funguje perfektně, za dvacet minut máme s dětmi skvělou zmraženou domácí zmrzlinu a to bez elektriky. Tenhle stroj je proti tomu krám. Zchlazenou pěnu si umím dělat i v mixéru, stojí to méně a je to praktičtější.

MŮJ ZÁVĚR: tento stroj má výkon jen 150 W, ostatní zmrzlinovače v této kategorii 200 W. Myslím, že je poddimenzovaný a neumí pořádně mrazit a už vůbec ne v horkých letních dnech, kdy je to nejvíce třeba.

• Levný a dobrý. Zamíchá zmrzku za 20 min

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• v návodu chybí avízované recepty na zmrzliny

Přidáno: 19. srpna 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Velký návod na jehož stažení odkazujete QR kód, zřejmě neexistuje, aspoň ve vaší databázi nikde není.

Přidáno: 17. srpna 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Ještě se pořád učím ,ale už jsem se naučil opravdu dobrou Banánovou zmrzlinu.
Pokud si to koupíte , budete muset hodně experimentovat a dávat si pozor na čas...
Taky to chce pečlivý výběr surovin a fakt je , že zmrzlina pak není vůbec levná. Ale zato si na ní opravdu pochutnáte!! Rozhodně si ale pořiďte silný mixér, bez toho se neobejdete.
Velkou nevýhodou je místo, které zabírá mrazicí nádoba v mrazáku. Taky si musíte dát pozor na to , aby vám šlehač během výroby nepřimrzl ke stěnám nádoby( varují v návodu- ale asi ne dost!!) . Počítejte s tím, že výroba zrmzliny vám bude trvat aspoň tak hodinu , ale fantazii se v chuti nekladou...

DeLonghi IC 8500

DeLonghi IC 8500

Ověřený zákazník planeo.cz Jana Š.

Přidáno: 11. srpna 2022

Zakoupeno v planeo.cz

• snadná manipulace
  • zmrzlina byla dobře vymíchána

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25